Ресторанный  Гид
рекламно - информационный портал
Ресторан Шинок

Ресторан Шинок

Адрес:  г. Киев,бул. Леси Украинки 28в ( круглая башня)
Район/Город:  Печерская
Время работы:  Мы работаем с 11:00 и до последнего гостя
Телефон:  067-327-79-15
Средний чек:  400 - 500
Тип заведения:  Рестораны Киева
Направление кухни:  Украинская кухня
Шановні пані та панове!


Раді повідомити нові можливості ресторану ШИНОК для Вас та Ваших гостей, додаткові  переваги нашої взаємодії та, переконані наперед, незабутні враження від нових зустрічей.

Запрошуємо на власні очі побачити окрему конференц залу. Сміливо плануйте у Шинку різні формати Ваших ділових подій: бізнес-сніданок, прес-ланч, презентація будь-якої складності, закрита презентація інвест-проекту, поважна конференція для партнерів, прийом від імені посольства, тощо. На великому екрані покажемо любі слайди, маємо гарну звукоізоляцію, толкових помічників та музикантів, притомні розваги, цікаві майстер-класи, що розтоплюють серця.

Бачите, маємо новий лого, відтепер добре відома корівка Мальва на видноті. Ми символічно підкреслили український колорит, адже з давніх давен в Україні шанували корівку як годувальницю родини. Ми обрали лаконічність та легший стиль, відтепер навіть літери легші за повітря. У часи стрімкого розвитку нашої України поспішаємо і ми. Поспішаємо дивувати, захоплювати та створювати якнайбільше для наших дорогих гостей.

ШИНОК по праву вважають живою легендою. Шинок зайняв надійне місце у ТОР ресторанів національної української кухні. Більше 20 років ми відточуємо свою майстерність на кухні та у наших чисельних залах. Весь цей час не втомлюємося віднаходити вже й забуті смачнючі українські страви, відпрацьовувати кожну креативну подачу та кожний візерунок, кожну деталь інтер’єру.

Ми горді бути візитною карткою української кухні, гідно представляти індустрію гостинності для наших іноземних гостей, які в Україні по справах або ж як туристи.


Ми відкриті до Ваших індивідуальних побажань, вміємо неможливе на корпоративні свята та, найголовніше, щиро любимо наших гостей!

Залы и их вместительность:

1. Зал "Жоржиновий"
банкет - 40 человек
фуршет - 65 - 70 человек

2. Зал "Лямпова комора"
банкет - 55 человек
фуршет  - 70 человек

3. Зал "Світлиця "
банкет - 45 - 50 человек
фуршет  - 70 человек

4. Зал "Старе місто"
банкет - 70 человек
фуршет  - 90 - 100 человек