Фильтры

Тип заведения:

Направление Кухни:

Город / Другой город:

Район города:

Ближайшее метро:

Дополнительные услуги:

Средний Счет:

Ресторан ПАН ГАРБУЗиК

Ресторан ПАН ГАРБУЗиК

Адрес:  Подольский р-н, м. Контрактовая площадь, ул. Константиновская,5
Район/Город:  Подольский р-н
Время работы:  с 11-00 до 23-00 Бизнес-ланч по будням: с 12:00 до 16:00
Телефон:  (063) 425-35-86, (044) 425-35-86
Средний чек:  600-800
Направление кухни:  Украинская кухняЕврейская кухня
Дополнительные услуги:  Wi-FiПарковкаПлазмаЖивая музыка

Ресторан ПАН ГАРБУЗиК                 БАНКЕТНОЕ МЕНЮ


Українська народна кухня, багатство її традицій і обрядів приготування страв української національної кухні – усе це втілилося в українському ресторані «Пан ГарбузиК». Цe невеликий український ресторан знаходиться серед мальовничих вуличок історичного центру Києва – Подолу. Зали ресторану української кухні «Пан ГарбузиК» з комфортом умістять банкет від 15 до 62 чоловік, які зможуть із задоволенням насолодитися блюдами української національної кухні.

 Але не тільки банкетами й застіллями ставиться український ресторан «Пан ГарбузиК». Меню кухні ресторану настільки різноманітне, а атмосфера настільки привітна, що ресторан «Пан ГарбузиК» вибирають і ті, хто прагне добре провести сімейний обід і ті, хто бажає одержати незабутні враження від романтичної вечері при свічках…

Ресторан української кухні в Києві повинен відповідати найвищим вимогам, щоб усі традиції готування української народної кухні й української гостинності та шанобливості були дотримані в точності, що й показує на своєму прикладі український ресторан «Пан ГарбузиК». Крім меню української кухні, особлива увага в цьому ресторані  приділяється створенню необхідної атмосфери.  Інтер'єр українського ресторану «Пан ГарбузиК» дуже продумано і яскраво відображує український побут і традиції.

Ресторан «Пан ГарбузиК» прикрашають усілякі аксесуари української культури: картини, глечики, різнобарвні стрічки, акуратні столики, а також вишиванки ручної роботи. Український ресторан «Пан ГарбузиК» – це невеликий куточок прадавньої України, можна сказати, своєрідний музейний експонат, у якому знаходитья багато цікавого й принадного.
Особливості закладу - ручна робота галушки, вареники.

Кількість залів: 3
  • Перший банкетний зал — 20 чол.
  • 2 зал — 62 чол.
  • 3 зал – 35 чол.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21.02.2020
МЛ?НЦІ ДУЖЕ СМАКУЮТЬ:ЗІ СМЕТАНОЮ, МЕДОМ ТА СВІЖОПРОТЕРТ?М? ЯГОДАМ?
28.12.2019
Шановні гості!!! У Новорічні свята Ресторан Гарбузик працює: 31 грудня - лише страви з собою до 13.00, 1 січня вихідний, 2 січня з 12.00 до 23.00

Ваш отзыв будет первым :)

Защитный код