Ресторанный  Гид
рекламно - информационный портал
Царское село, Ресторан

Царское село, Ресторан

Адрес:  г. Киев, ул. Лаврская, 22
Район/Город:  Арсенальная
Время работы:  С 9:00 до 1:00
Телефон:  (044) 280 30 66 (067) 434 11 22 (095) 434 11 22
Средний чек:  от 800

 

Ресторан «Царское село»


Ресторан "Царське село"- перший український ресторан, відкритий з 1998р. Ми оберігаємо кращі традиції української гостинності та створюємо дивовижну атмосферу тепла і затишку, котрою сповна може насолодитись кожен гість нашого закладу.
Ми знаходимося у самому серці Києва біля Києво-Печерської Лаври, у приміщенні колошнього порохового погребу Печерської фортеці. Старовинні рецепти української кухні та вишукані аромати роблять кожного нашого гостя справжнім гурманом.
 

Історія ресторану:

У часи Київської Русі в цій місцевості було розташоване с. Берестове із заміським палацом київських князів, та два монастирі - Печерський і Нікольський. Поблизу монастирів виникли Лаврська і Нікольська слободки, де переважно проживали монастирські піддані. У кінці ХVII сторіччя під керівництвом гетьмана І.Самойловича збудували Печерську фортецю.
У вересні 1998 року після реконструкції у будівлі бувшого порохового льоху Печерської фортеці, відкрився ресторан, у якому було відтворено колорит і атмосферу українського села.
 

Особливості:

Ми відтворили інтер`єр українського села ХVIII сторіччя, використовуючи реальні предмети побуту тих часів, а страви готуємо за старовинними рецептами, зберігаючи їх історичні назви.

Щедрість та гостинність – ось наші основні правила. Бажаємо Вам смачного та дісно царського відпочинку! 
07.09.2018
Мы создаем удивительную атмосферу тепла и уюта, которой вполне может насладиться каждый гость нашего заведения. Приглашаем к нам в гости и желаем Вам приятного аппетита и действительно царского отдыха!
07.09.2018
Розклад занять в безкоштовній «Школі творчості та кулінарії На Вересень 2018