Ресторанный  Гид
рекламно - информационный портал
Шинок, Украинский pесторан

Шинок, Украинский pесторан

Адрес:  бул. Леси Украинки, 28 в
Район/Город:  Дружбы народов
Время работы:  Пн–Вс 11:00 - 24:00
Телефон:  (044) 255 13 25 (068) 340 71 87
Сайт:  
Средний чек:  750 - 1000
Тип заведения:  Рестораны Киева
Направление кухни:  Украинская кухня

Ресторан Киева Шинок


Ресторан-легенда постав у новому образі!

Разом із вами, ми знаходимось на території стародавньої фортеці, де за часів Катерини II розташовувались солдатські казарми та конюшня.

За легендою, під час однієї з російсько-турецьких війн, що квартирувався в цій споруді, до полку прибув парубок з села під Полтавщиною. Він всім серцем любив свою батьківщину та надзвичайно сумував за рідним краєм, де все було таке миле його серцю: лани та поля, річки та озера, стіни рідної домівки та вірні друзі, котрі були завжди поруч, як справжні сестри та брати. Друзі з якими він так полюбляв відпочивати в шинку на хуторі – смачно їсти, частуватися наливочками від шинкаря, танцювати та співати українських пісень.

Одної зоряної ночі, коли парубок в дозорі стояв із темноти, прямісінько йому на зустріч вийшла корова…

Його здивуванню та радості не було меж, оскільки корова надзвичайно була схожа на корову його матері – Мальву.

Спогади захопили його серце і він вирішив відвести корову до стійла.

Він накормив, напоїв її та ніжно погладив промовляючи вголос своє найзаповітніше бажання – опинитися знову у його рідному шинку на хуторі разом із своїми товаришами.

Прокинувшись вранці, диво постало перед його очима – біля входу до фортеці, звідки не візьмись, з’явився той самий шинок, а зайшовши до нього, він побачив щедро накритий стіл різноманітними стравами. За ними сиділи всі друзі в очікуванні його.

Та ось, вже у конюшні замість корови стояла її глиняна скульптура.

Мальву перенесли в шинок. Та з тих самих пір ходить легенда за якою, якщо погладити корову Мальву та промовити їй на вушко свої бажання – вони обовьяково здійсняться!