Фильтры

Тип заведения:

Направление Кухни:

Город / Другой город:

Район города:

Ближайшее метро:

Дополнительные услуги:

Средний Счет:

СОБЫТИЯ
Запрошуємо на ВІДКР?ТТЯ СЕЗОНУ!
Запрошуємо на ВІДКР?ТТЯ СЕЗОНУ!

Запрошуємо на ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ!

    Джаз-клуб на Русанівці під керівництвом Володимира Соляника оголошує Джаз-вечірку! Тут ви поринете у світ джазу з захоплюючими музикантами та співаками!

    Незмінно у нашому джаз-клубі:
    - кращі джазові виконавці України та світу,
    - наживо всесвітньо відомі легендарні композиції,
    - тепла дружня атмосфера,
    - а також смачні напої та страви від ресторану «Одеський бульвар»!

    У цей вечір джазовий настрій дарують народний артист України Володимир Соляник зі своєю групою «КиївАртАнсамбль» та чудовою вокалісткою, переможницею телешоу "Суперзірка" Вікторією Корженок.
    Також чекаємо у гості наших друзів-музикантів, будуть сюрпризи)

    Піаніст-віртуоз, закоханий у джаз! Імпровізатор, композитор, аранжувальник, Володимир Соляник – справжня зірка українського джазу, відомий любителям і професіоналам далеко за межами рідної України.

    Як соліст виступав на одній сцені з такими легендами джазу, як Чік Коріа, Дон Пуллен, Ральф Патт, Джонні Ві, Метью Харрісон, Стів Логан, Стів Вотермен, Глен Йорга.

    Любитель класичної музики і професор училища ім. Глієра.
    Дискографія Володимира Соляника налічує 12 альбомів, перший з яких був випущений в 1987 р. в США разом з Сергієм Курьохіним, Діном і Дадлі Эвенсонами і Джонатаном Крамером.

    З однаковою легкістю Володимир Соляник почувається на території класичного, етнічного, фрі-джазу, блюзу, ф'южн, мейнстріму. Його фірмовий «коник» - феєрверк міжстилевих імпровізацій, від яких у хворих миттєво знижується температура, а у здорових – різко піднімається настрій))))))

    Отже, 12 вересня о 19-30!
    Місце проведення: ресторан «Одеський бульвар» (м.Київ, Русанівський бульвар, 7)