Фильтры

Тип заведения:

Направление Кухни:

Город / Другой город:

Район города:

Ближайшее метро:

Дополнительные услуги:

Средний Счет:

СОБЫТИЯ
Заслужена артистка України, акторка театру ім. І.Франка  Вікторія Васалаті виконає найкращі хіти Edith Piaf
Заслужена артистка України, акторка театру ім. І.Франка Вікторія Васалаті виконає найкращі хіти Edith Piaf
Заслужена артистка України, акторка театру ім. І.Франка  Вікторія Васалаті виконає найкращі хіти Edith Piaf огранені геніальною поезією Юрія Рибчинського. Акомпанує гітарист-віртуоз Юрій Кондратюк.

Головна героїня подорожує вуличками Парижу згадуючи кадри з минулого життя у Франції крізь теперішнє українське. Дві країни, дві долі, дві мови... і голос, який об‘єднує. Кохання - лейтмотив її серця, єдине що здатне рятувати, надихати та в той же час вбивати і воскресати.

Відчуйте смак кохання “Hymne à l’amour” з нотами французького шарму і фльору в “La vie en rose”. Сміятися і плакати з “L’Accordéoniste”, пережити пристрасть і трагедію в “La belle histoire d’amour” насолодитись моментом спокуси “Mon manège à moi”, зробити ковток Парижу у серці Києва! Захміліти від почуття в “La foule” і віддатися осені під шалений вальс “Padam, padam...”

Вікторію Васалаті знають як композитора та актрису в ролі Едіт Піаф в мюзиклі «Едіт Піаф. Життя в кредит.» театру ім. І.Франка, солістку групи «Platina», Фльор де Ліс в українській концертній версії «Notre Dame de Paris», а Юрія Кондратюка як гітариста групи «Yurcash», групи «Platina», «Rock Symphony», «Rock Mozart le Concert» та «PapaDuke Band».

Чекаємо вас на вечір сповнений романтики!
Бронювання столів обов‘язкове.
Вхід 420 грн!

☎️ 097 444 56 90
☎️ 067 209 27 99

Незмінно ваша,
ресторація «За двома зайцями». 🐰🐰
Андріївський узвіз, 34