Фильтры

Тип заведения:

Направление Кухни:

Город / Другой город:

Район города:

Ближайшее метро:

Дополнительные услуги:

Средний Счет:

За Двома Зайцями, ресторація

За Двома Зайцями, ресторація

Адрес:  Київ, Андріївський Узвіз, 34
Район/Город:  Подольский р-н
Время работы:  10:00-23:00
Телефон:  096-444-56-90
Средний чек:  от 500 грн
Направление кухни:  Украинская кухня

РЕСТОРАЦІЯ "ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ"


Є в Києві ресторани, а є легенди ... Ми знаходимося в самому серці історичної частини міста, біля підніжжя Андріївської церкви. З 2000 року ресторація "За двома зайцями" представляє київську кухню на гастрономічній карті Київа. Це змішання традиційних страв української, єврейської, болгарської, молдавської кухонь, які залишили свій слід у Києві.

Кухарі використовують локальні, сезонні та фермерські продукти, готуючи з любов'ю всі страви з-під ножа. Ви можете насолодитися фаршированою судаком щукою, форшмаком, найсмачнішим в місті борщем і традиційною шубою.

Тільки у нас ви можете спробувати унікальну і запатентовану страву – «Трипільський еліксир» - крем-суп з жолудів в хлібному горщику. На вас чекають завжди свіжоспечені десерти: Київський торт, Наполеон, Шоколадний фонтан і багато інших. Щовечора ви можете зануритися в яскраву атмосферу музики та бездоганно-смачної їжі. Для вас на нашій сцені виступають 7 днів в тиждень кращі музиканти Києва. Ми, мабуть, один з небагатьох тематичних ресторанів, який знайомить киян та гостей міста з дореволюційним Києвом. Купецький і містечковий, і водночас теплим, душевним, гостинним і щедрим.


РЕСТОРАЦіЯ-МУЗЕЙ-ТЕАТР-ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДПОЧИНКУ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ваш отзыв будет первым :)

Защитный код